سایر خدمات خانه زبان

ما قصد داریم سایر خدماتی را که می توانیم به مشتری ارائه کنیم در این صفحه معرفی کنیم.هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.در مجموعه خانه زبان همواره اولین اولویت مشتریان هستند.پس چنانچه نظر یا پیشنهاد و انتقادی داشتید می توانید ذیل همین نوشته به ما اطلاع دهید .

با تشکر

ما در انتشارات طلیعه پویش با همکاری مستقیم با به مجهزترین مجتمع های چاپ و صحافی در ایران آمادگی داریم تا آثار و نوشته های ارزشمند شما را مکتوب کرده و به صورت کتاب چاپی به شما تحویل دهیم.همکاران ما در دفتر انتشارات می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.پس چنانچه علاقه دارید که نویسنده کتاب خود باشید و نوشته های خود را در اختیار عموم قرار دهید با مشاوران خبره انتشارات تماس بگیرید. ما پس از کسب مجوز کتاب در اسرع وقت آنرا به چاپ برسانیم.تیراژ و نوع چاپ و قطع کتاب به دلخواه نویسنده است ولی ما در این مورد نیز به شما مشاوره می دهیم تا بهترین تصمیم را بگیرید.

ما در مجموعه خانه زبان این امکان را فراهم کرده ایم که در زمینه چاپ و رایت cd/dvd/mini dvd  به مشتریان خرمات ارائه دهیم. شما می توانید در صورتیکه نیاز به تهیه و تکثیر cd دارید آن را به ما بسپارید.فقط کافیست محتوای کار را به ما بسپارید و محصول آماده با طرح سفارشی خود از ما تحویل بگیرید.ما پی از اخذ مجوز از نهادهای مربوطه در اسرع وقت سفارش شما را تحویل می دهیم.با توجه به نوسان قیمت مواد اولیه برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر انتشارات تماس بگیرید.

با توجه به سابقه طولانی پخش کتاب خانه زبان، آماده همکاری در زمینه توزیع و پخش کتابهای سایر همکاران ناشر و نویسنده می باشیم.ما در واحد پخش کتاب انتشارات آمادگی داریم تا کتابهای ناشران و نویسندگان عزیز را به دست کتابفروشی های معتبر در سراسر کشور برسانیم.همکارانی که مایل به همکاری در این زمینه هستند با ما تماس بگیرند.

انتشارات طلیعه پویش با تکیه بر سابقه طولانی در زمینه پخش کتاب در حال حاضر با اغلب ناشران بزرگ در زمینه زبان و همچنین در زمینه کتابهای کمک درسی و عمومی نیز با مراکز پخش قوی در این زمینه ها نیز ارتباط خوبی داریم.با تکیه بر سابقه و اعتبار سالهای متمادی آمادگی داریم تا کتب مورد نیاز موسسات آموزشی ،مدارس،دانشگاه ها و کتابفروشی های معتبر در سراسر ایران را در اسرع وقت و با مطلوب ترین شرایط تامین کنیم.برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر انتشارات به شماره 66496078-021 تماس حاصل نمایید. اطمینان می دهیم که با یک بار اعتماد مشتری دائم ما خواهید شد.

نظر خود را بگذار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *